Kadra nauczycielska, kontakt poprzez sekretariat szkoły (12 283 11 56) lub dziennik elektroniczny.
Godziny dostępności w roku szkolnym 2023/2024
l.p. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia |
godzina |
Sala
|
1. |
Kozikowski Paweł |
czwartek | 13:00-14:00 |
Gabinet dyrektora |
2. |
Dębska Joanna |
poniedziałek |
8:45-9:45 |
Gabinet wicedyrektora |
3. |
Biela-Szydek Ewelina |
wtorek Piątek |
8:15-8:45 8:15-8:45 |
Pokój nauczycielski |
4. |
Ciupek Adriana |
poniedziałek piątek |
11:40-12:10 8:15-8:45 |
Pokój nauczycielski |
5. |
Czub Mateusz (o. Filip) |
wtorek środa |
13:35-14:00 9:00-9:35 |
Pokój nauczycielski |
6. |
Czubak Agnieszka |
poniedziałek czwartek |
12:00-12:30 12:00- 12:30 |
Świetlica |
7. |
Filipek Barbara |
środa czwartek |
8:15-8:45 9:05-9:35 |
Pokój nauczycielski |
8. |
Głowicka Aneta |
wtorek piątek |
9:45-10:30 12:25-12:40 |
Pokój nauczycielski |
9. |
Gniewek-Sporysz Jadwiga |
poniedziałek wtorek |
8:50-9:20 10:00-10:30 |
Pokój nauczycielski |
10. |
Górnicka Renata |
wtorek |
11:30-12:30 |
Pokój nauczycielski |
11. |
Kasprzyk Ewelina |
środa |
7:50-8:50 |
Pokój nauczycielski |
12. |
Kosowska Patrycja |
poniedziałek środa |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
sala nr 4 |
13. | Kosowska Renata | środa | 13:25-14:25 |
Pokój nauczycielski |
14. |
Kostecka-Berny Kinga |
poniedziałek środa |
9:45 - 10:15 10:40-11:10 |
Pokój nauczycielski |
15. |
Kozub Agnieszka |
środa czwartek |
11:30-12:00 11:00-11:30 |
Świetlica |
16. |
Krzysztoforska Maria |
poniedziałek | 13:25-14:25 |
Pokój nauczycielski |
17. |
Krzysztoforski Piotr |
poniedziałek |
8:45-9:45 |
Pokój w-f |
18. |
Kubica Agnieszka |
czwartek |
9:30-10:30 |
Pokój nauczycielski |
19. |
Kulawik Iwona |
poniedziałek czwartek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
Pokój nauczycielski |
20. |
Makuch Agnieszka |
poniedziałek piatek |
13:30-14:00 11:30-12:00 |
Gabinet pedagoga |
21. |
Matyasik - Kłeczek Ewa |
poniedziałek czwartek |
7:30-8:00 7:20-7:50 |
Pokój nauczycielski |
22. |
Moskal Kamila |
wtorek czwartek |
7:45-8:00 7:45-8:00 |
Pokój nauczycielski |
23. |
Napiórkowska Magdalena |
czwartek | 11:25 -12:25 |
Pokój nauczycielski |
24. |
Pyzio Małgorzata |
wtorek | 7:45-8:45 |
Biblioteka |
25. |
Siewiorek Joanna |
wtorek wtorek |
7:40-7:55 11:40-12:25 |
Pokój nauczycielski |
26. |
Siwak Renata |
czwartek piątek |
7:25-7:55 7:25-7:55 |
Pokój nauczycielski |
27. |
Szpak Małgorzata |
środa piątek |
7:30-8:00 7:30-8:00 |
Sala nr 3 |
28. |
Szpila Dariusz |
wtorek czwartek |
8:15-8:45 8:15-8:45 |
Pokój w-f |
29. |
Wilk Wioletta |
Środa |
8:45-9:45 |
Pokój nauczycielski |
30. | Zielińska Anna |
wtorek czwartek |
7:15-7:45 7:15-7:45 |
Sala nr 6 |
31. | Zmarzły Jacek | poniedziałek | 9:30-10:30 | Pokój w-f |