Aktualności

Gmina Alwernia otrzymała dotację na realizację projektu pn. „JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ”. Projekt dotyczy nauki jazdy na nartach i skierowany jest do naszych dzieci. Aby dziecko mogło uczestniczyć w projekcji niezbędne jest wypełnienie przez rodzica wymaganych dokumentów.Rodzice dzieci poniosą symboliczną opłatę w wysokości 100 zł od dziecka za cały udział w projekcie. Pozostałą kwotę zapłaci Gmina Alwernia. Kurs nauki jazdy na nartach będzie obejmował szkolenie w wymiarze 20 godzin zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów licencjonowanej szkoły narciarstwa.

W cyklu 5 wyjazdów do Stacji Narciarskiej Czarny Groń, Rzyki – Praciaki młodzi adepci sztuki narciarstwa będą poznawać tajniki bezpiecznego zachowania się na stoku i techniki zjazdów narciarskich oraz korzystania z wyciągu.

W ramach projektu, uczniowie będą mieli zagwarantowany:
a) wynajem obiektu,
b) wypożyczenie sprzętu narciarskiego niezbędnego do realizacji projektu z wiązaniami: buty, kijki, kask, ochraniacze itp.,
c) instruktora,
d) opiekę wychowawców w czasie transportu,
e) transport od miejsca zbiórki do miejsca realizacji projektu i z powrotem,
f) ubezpieczenie.

Wyjazdy będą się odbywać w następujących terminach: 22.02.2020, 29.02.2020, 7.03.2020, 14.03.2020, 21.03.2020, w dwóch grupach naprzemiennie rano i przedpołudniem. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej Gminy Alwernia. Niezbędne do wypełnienia druki można odebrać w sekretariacie szkoły.

Dokumenty do pobrania: Zarządzenie i regulamin >>>  Załączniki >>>