Nauczyciele

Kadra nauczycielska, kontakt poprzez sekretariat szkoły (12 283 11 56) lub dziennik elektroniczny.

 Godziny dostępności w roku szkolnym 2022/2023

 l.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

godzina

Sala

 

 1.

Kozikowski Paweł

czwartek

13:30-14:30

Gabinet dyrektora

 2.

Biela-Szydek Ewelina

poniedziałek

wtorek

8:15-8:45

10:05-10:35

Pokój nauczycielski

 3.

Ciupek Adriana

wtorek

7:40-8:40

Pokój nauczycielski

 4.

Dębska Joanna

poniedziałek

12:30-13:30

Gabinet v-ce dyrektora

 5.

Durlak-Setkowicz Barbara

wtorek

środa

7:25-7:55        

7:25-7:55

Pokój nauczycielski

 6.

Filipek Barbara

poniedziałek

piątek

8:10-8:40

8:10- 8:40

Pokój nauczycielski

 7.

Gniewek-Sporysz Jadwiga

czwartek

9:35-10:35

Pokój nauczycielski

 8.

Górnicka Renata

poniedziałek

czwartek

8:10-8:40

8:10-8:40

Pokój nauczycielski

 9.

Kasprzyk Ewelina

wtorek

środa

9:10-9:40

11:30-12:00

Pokój nauczycielski

 10.

Kosowska Patrycja

poniedziałek

10:30-11:30

Pokój nauczycielski

 11.

Kosowska Renata

poniedziałek

czwartek

14:20-14:50

8:15-8:45

Pokój nauczycielski

 12.

Kostecka-Berny Kinga

poniedziałek

13:35-14:35

Pokój nauczycielski

 13.

Kozikowska Anna

wtorek

piątek

12:30-13:00

10:10-10:40

świetlica

 14.

Kozub Agnieszka

wtorek

11:30-12:30

świetlica

 15.

Krzysztoforska Maria

poniedziałek

10:30-11:30

Pokój nauczycielski

 16.

Krzysztoforski Piotr

wtorek

13:30-14:30

Pokój w-f

 17.

Kulawik Iwona

środa

czwartek

14:20-14:50

7:30-8:00

Pokój nauczycielski

 18.

Moskal Kamila

środa

10:20-11:20

Pokój nauczycielski

 19.

Napiórkowska Magdalena

wtorek

7:50-8:50

Sala nr 5

 20.

Olech Anna

czwartek

12:25-13:25

Pokój nauczycielski

 21.

Pazdyka Tadeusz

piątek

11:00-11:30

Pokój w-f

 22.

Pyzio Małgorzata

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

7:30-7:45

biblioteka

 23.

Siewiorek Joanna

czwartek

12:30-13:30

Pokój nauczycielski

 24.

Siwak Renata

środa

piątek

7:25-7:55

7:25-7:55

Pokój nauczycielski

 25.

Skowrońska Maria

czwartek

15:15-16:15

Sala nr 6

 26.

Szpak Małgorzata

wtorek

piątek

7:30-8:00

7:30-8:00

Sala nr 4

 27.

Szpila Dariusz

środa

9:35-10:35

Pokój w-f

 28.

Paweł Trzeciak

poniedziałek

środa

11:00-11:30

12:30-13:00

Pokój nauczycielski

 29.

Zielińska Anna

wtorek

środa

7:15-7:45

7:15-7:45

Sala nr 6

 30.

Zmarzły Jacek

poniedziałek

11:25-12:25

Pokój w-f